3 Svarīgie padomi: Kā dabūt savu skaistu pērles trauku

Vai esat kādreiz redzējuši skaistu objektu veikalā vai pie amatniecības parādīt un teica: “Es varu darīt, ka”? Es zinu, man ir. Es uzskatu sevi par diezgan veikls un atjautīgs. Varbūt jums ir tāpat kā man, un pēc redzēt šo skaisto posteni jūs domājat, lai sevi, es tiešām mēģināt un darīt to. Tas būtu jautri.

ka jūs tiešām jūtos spiests darīt to, lai jūs mēģināt atcerēties visas dažādās gabali, kas devās uz šo posteni. Braucat uz amatniecības veikalu, lai iegādātos visus priekšmetus, ka jūs varat atcerēties to virs jūsu galvas, bet var tikai atrast dažas no tām pirmajā veikalā jūs iet uz. Jūs galu galā braukšanas vairāk 3 veikaliem, meklējot to, ko, iespējams, varētu strādāt, lai padarītu šo īpašo kaut ko.

Jūs nokļūt mājās, izmete visus šos dažādus objektus uz galda un nokļūt darbā. Jūs mēģināt uzburt ainu savā prātā to, kā tā izskatījās, kad jūs redzēja to un mēģināt izdomāt, kā atjaunot to.

Dažreiz tas tiešām strādā! Ja tu būtu motivēti pietiekami, un bija pietiekami laba atmiņa, jūs faktiski var apstiprināt savu sākotnējo domu par “es varu darīt, ka”. Tas ir, pieņemot, ka miljons citu no dzīves maz traucējošos nenāca starp jums un jūsu projektu, un jūs faktiski bija apķērība, lai saņemtu to izdarīt.

Apsveicam. Tu to izdarīji. Cik stundas jūs ieguldīt braukšanas apkārt, klīstot pa veikalu, un gaida izrakstīšanās līnijas? Nemaz nerunājot, cik daudz naudas jūs ieguldītu piegādēm padarīt šo vienu objektu?

Varbūt scenārijs nebija reāli izspēlē tik labi patiesībā. Sakiet jūs pavada visu šo laiku un naudu, lai iegādātos visus priekšmetus, kas devās uz padarot ka īpaša kaut, tikai saprast, ka būtisks gabals ir pazudis. Vai arī, jūs nevar gluži saprast, kā likt to visu kopā.

Vai kāds no šiem scenārijiem skaņu pazīstami? Vai jums ir amatniecības skapis, vai istabu, vai garāža piepildīta ar posteņiem, kas jums gāja ārā un iegādājies, lai atjaunotu kaut ko tikai tāpēc, lai pierādītu sev, ka jums bija pamatoti savā paziņojumā “Es varu darīt, ka”?

Ja tas izklausās tāpat kā jūs, pēc šiem 3 absolūti svarīgi padomi dos jums dos jums skaidrību un vienkāršot savu drudžains dzīvi.

Padoms 1: Dabūjiet līdz līmenim pieņemšanas ar sevi. Saprast, ka jums ir tikai tik daudz laika, naudas un telpu. Jā, jums patīk uz kuģiem. Jums ir labi pie tā. Jūs parasti var izdomāt, kā padarīt lietas, par savu. Vai jums tiešām ir nepieciešams, lai saglabātu reliving kāds no šiem scenārijiem, kas vairāk un vairāk, lai pierādītu sevi “es varu darīt, ka”?

Padoms 2: Paņemt vienu, varbūt divas darbības, kas jums patiešām patīk un kas vislabāk un veikt ieguldījumus tur, nevis izplatīt sevi un savus resursus tik plānas.

Padoms 3: Nakamā reizi, kad ir no iepirkšanās vai skatos amatniecības parādīt un jūs nozvejas sevi, sakot: “Es varu darīt, ka”, jautājiet sev šos 2 jautājumi: vai tas ir piemērots ar darbībām, kas man jau ir nolēmušas ir lietas, kas man patīk visvairāk, vai es vislabāk? Vai tas ir kaut kas, kas man jau ir materiāli veikt? . Ņemot skaidru atbildi uz šiem jautājumiem ietaupīs jums ton galvassāpes.

Lūk, dažas lielas iespējas, ka jūs varat baudīt fāzēm galda piederumi no jūsu pašu.

Tagad, ja pēc iepazīšanās ar šo rakstu esat nolēmis, ka fāzēm galda piederumi ir kaut kas jūs vēlētos, lai baudīt bez ieguldīt savu laiku un naudu, vienkārši, lai padarītu to par savu … tad es ieteiktu jums, lai pārbaudītu lodītes galda piederumi. Ja tomēr pērļošana galda piederumi ir kaut kas jūs varētu baudīt ļoti daudz un vēlaties to darīt par savu, es ļoti aicinu jūs.