Atlaidēs Kāzu kleitas – viņi var būt gan Elegants un Pieejams?

Ar šodienas ekonomiku plāno kāzas var būt reālas finansiālas grūtības daudzām ģimenēm. Daudzi meklē veidus, kā saglabāt budžetu ietvaros, būs joprojām skaistu kāzu dienu, kas paliks atmiņā uz mūžu.

Ir daži pamata padomus, kas palīdzēs jums atrast pieticīga, diskontētās kāzu kleitas, kas var izpušķot un, lai izskatās dārgi un eleganti. Kāpēc maksāt top dolāru par savu sapņu kleitu, ja jūs varat ievietot nedaudz papildu pūles, lētāku kleitu, kas galu galā meklē tikpat skaista kā dārgāku kleitas.

Pirmā lieta atcerēties ir tas, ka līgavas veikali un dizaineru veikali ir būs dārgi. Pat lētākas kleitas līgavas veikalā var salauzt visu jūsu kāzu budžetu. Tie veic skaistas kleitas, bet šie paši kleitas, vai viens ļoti līdzīgs var atrast, veicot nelielu meklēšanu par zemākām vietām. Dizaineru kleitas var atrast daudz online vietās. Ja esat kādreiz paskatījās kāzu kleitas eBay, jūs, iespējams, tika pārsteigti šķirnes un cenu vai to, kas tiek piedāvāti. Ir daudz atlaidi kāzu kleitas pārdod eBay, kas ir pavisam jauna ar tagiem uz tiem.

Daži no šiem kleitas tiek pārdoti manu individuālo pārdevēji un daži tiek pārdoti ar izeju un vairumtirdzniecības veikalos. Daudzi kleitas ir jauni, bet bija tikai daļa no lieks posteņiem, ka pārdevējs bija iespēja saņemt atlaidi. Tie joprojām ir tikpat elegants kā kaut jūs atradīsiet pie iedomātā līgavas veikalos.

Vēl viens veids, kā iegūt kleitu jūsu sapņus ir atrast šuvēja, kas var palīdzēt jums ar idejām par embellishing vairāk uz līdzenumu, lētāks kāzu kleitu. Daudzi šuvējas ir iespēja iegādāties šīs preces par zemāku cenu, un par nelielu cenu var pievienot tos jūsu kleita. Daži zīda auduma vai iedomātā vērtnes tiešām var saģērbt kleitu un lai tas izskatās daudz dārgāks, nekā tas patiesībā ir. Beading, mežģīnes, vai ieskaits var pievienot eleganci. Šuvēja var būt arī iespēja pievienot iedomātā piedurknēm kleita, lai arī tā pilnīgi jaunu izskatu. Noteikti runāt ar savu šuvēja par to, ko viņa var darīt ar savu kleitu, pirms padarot savu lēmumu.

Vēl viens gals mērci atlaidi kāzu kleitas ir saglabāt kleitu vienkārša, un pievienot savu skaistumu ar piederumu ar jauku rotaslietas vai plīvuru, kas ir vairāk drosmīgu un elegants. Vai nav pārāk darīt, kad runa ir par piederumu, tomēr. Mazāk bieži vien visvairāk elegants paziņojums jūs varat darīt. Atstāj to vienkāršu. Jūs vēlaties, visas acis būt par jūsu skaistumu un nevis izjauca ar aizņemtu kleitu.

Vai jūs zināt vidējās kāzu izmaksas vairāk nekā 20000 $? Vai jūs varat atļauties tērēt, ka daudz par jūsu kāzas? Ja atbilde ir nē, apmeklējiet, vairāk naudas taupīšanas kāzu idejas.