Izpaustiet savu radošo naturu ar ķermeņa juvelierizstrādājumiem

Rotaslietas pieņemšanas ir kļuvusi arvien populārāka. Ja jūs meklējat kaut ko unikālu un patiesi “jūs” ķermeņa rotaslietas, apsveriet iespēju izveidot savu.

Ir tik daudz radošu cilvēku, un tik daudzi veidi, kā parādīt pie jūsu radošu pusē. Ja Jums ir vērā ķermeņa rotaslietas, piemēram, nabas, deguna vai uzacu gredzeni, jūs zināt, jūs varētu izveidot savu? Tā kā šī veida aksesuārs jau ir ļoti pieņemamām cenām, jūs nedrīkstat ietaupīt naudu darot, bet dažreiz tas ir vairāk par to unikālu un parādot pasaulei, kas jūs esat. Galu galā, nav tas, ka iemesls, kāpēc jums jūsu naba vai deguns sadursta pirmajā vietā

Šeit ir dažas idejas iesākumam:?

Veikt klasē savā vietējā sabiedrībā koledžā . Vairums tālākizglītības programmas ietver rotaslietas pieņemšanas klasi vai divi. Daži cilvēki mācās labāk, ja viņi var darīt lietas hands-on, bet ar norādījumiem eksperts instruktors var sniegt. Bieži reizes, izmaksas klasē ietilpst piegādes, bet pievērst uzmanību naudas sodu drukāt, kad pierakstīšanos.

Veikt klasē vietējā amatniecības veikalā vai butika. Par amatniecības veikalu ķēdes sāk uzņemt par šo “izdarīt pašiem” tendence, ko veicot rotaslietas pieņemšanas piegādēm. Tie bieži piedāvā nodarbības priekšmetus tās pārvadā veikalā lai pārbaudītu grafiku vietās jūsu reģionā. Tie arī parasti piedāvā atlaidi par piegādēm tiem, kuri lieto kursu, ko tie piedāvā. Neaizmirstiet mazos veikaliņus arī! Mums ir vietēji pieder lodītes veikalu mūsu pilsētā, kas piedāvā nodarbības par ķermeņa rotaslietas. Jums var būt kaut kas līdzīgs, ka pie jums.

Meklēt internetā par to, kā to video. Ja jūs nevarat atrast kaut ko vietējā vai jūsu priekšroku mācīties pie sava gaita, jūs varat būt pārliecināts, ka tur ir kaut kas tīmeklī, lai palīdzētu jums out. Video, raksti, uc Jūs varat arī atrast piegādēm online.

Kad jūs sāktu, jums vajadzētu būt iespējai izveidot savu rotaslietu, posts radzēm ar dārgakmeņiem vai dārgakmeņi, kas jums patīk un vairāk. Nav beigas uz ķermeņa rotaslietas jūs varat izveidot!