Pašvaldības ūdens attīrīšanas un filtrēšanas virszemes ūdeņu

Kas pirmajās dienās savas pastāvēšanas, neviens nebija jāuztraucas par ārstē Amerikas notekūdeņus. Kreisais dabai, attīrīšanas process notika lēni, bet pārliecinoši. Tomēr tagad, kad iedzīvotāju skaits ir pieaudzis par lēcienus un robežas un vairāk piesārņotājiem ir beidzot ūdens apgādes, soļi jāveic, lai paātrinātu dabas tīrīšanas procesu. No 1972. Tīras ūdens akts tika izstrādāta, lai nodrošinātu pamatu, lai uzturētu valsts vērtīgāko resursu, tīru H20.

Līdz vidum 1900, tautas ūdensceļu pilsētu teritorijās bija piepildīta ar piesārņotājiem, bet neviens bija pārāk norūpējies par to. Tagad, tomēr, mēs ne tikai saprast, ka tīrs dzeramais ūdens ir vērtīgs prece, bet arī to, ka tas ir obligāti, lai saglabātu ekosistēmas mūsu pasaulē un kritiska valsts veselības saglabāšanā. Pilsētas, tad, ir kļuvis pienākums ir veikt pasākumus, kas jāveic, lai ārstētu radīto savā kopienā notekūdeņus un atbrīvojot to no bīstamākajiem piesārņotājiem. Pašvaldības ūdens attīrīšanas iekārtas tika būvētas rūpēties par problēmu filtrēšanas šķidruma un padarot to tīrīt vēlreiz.

Dažādu veidu filtrācijas ir mēģinājuši ar dažādā daudzumā panākumus. Atpakāļ 1892, bija tikai 27 ASV pilsētās, kas paredzētas notekūdeņu attīrīšanā saviem pilsoņiem. Tagad mums ir vairāk nekā 16. 000 ūdens attīrīšanas iekārtas izplatīties visā valstī. Filtrācija sākas tad, kad notekūdeņi nonāk attīrīšanas iekārtās, kur tā iet caur ekrāniem ar dažādu blīvumu. Daži ekrāni ar caurumiem par “kvadrātveida noņemt lielu būvgružus no šķidruma, bet ekrāni ar smalkāku sietu noņemt pat ļoti mazas daļiņas.

Jonu apmaiņas sveķi bieži izmanto ūdens attīrīšanas procesā. Tie ir izgatavoti no nešķīst pērles ar virsmas, kas pārklāta ar labi strukturētu porām kur joni viegli noķerti un atbrīvo. jonu apmaiņas sveķi tiek izmantoti veiksmīgi noņemt indes un smagos metālus no šķidruma. Dažreiz sveķi sajauc ar aktivizēts-ogles filtru, lai atdalītu organiskus piesārņotājus no ūdens.

filtrācijas metodes pašvaldības attīrīšanas iekārtām, ko izmanto, ir sarežģīti. Galu galā, notekūdeņi var aizpildīt ar mikroorganismiem vai patogēniem, kas izraisa cilvēku slimības. Tādēļ metodes, ko izmanto, lai attīrītu mūsu galvenais dzeramā avots visi ir svarīgi dzīvē ikvienam.

Meklējat pašvaldības ūdens attīrīšanas sistēma?