Pieci soļi, lai instalēšana jaunus jaucējkrāns

Tas neņem pieredzējis Palīgstrādnieki iegūt uzstādīt jūsu viena caurumu virtuves krāniem, jo ​​šie krāni ir vienkāršas sīkrīkiem, kas padara uzstādīšanu ļoti viegli. Katrs no šiem krāniem ir tikai viens bāzes gabals, kas ir cilindriska forma. Viss, kas jums jādara, lai saņemtu to fiksēto ir uzstādīt bāzes gabals labi izlietnes, izmantojot vienotā montāžas caurumu savā izlietnē.

Jūsu iegāde vienotā caurums virtuves krāniem jānāk ar instalācijas komplektu, bet ja nav viens klāt, jūs varat viegli iegādāties vienu no jūsu vietējā datortehnikas veikalā. Ar šo komplektu, ir kronšteins un uzgriežņu atslēgu, kas ir līdzekļi, kas nepieciešami, lai netraucēti uzstādīšanas krāniem.

Tā kā process ir ļoti vienkāršs, jums vajadzētu ne vairāk kā pāris stundas, un, visticamāk, daudz mazāk, ja jums ir pieredze ar instalēšanu durvju rokturi vai citas līdzīgas ierīces.

Tātad, kādi ir soļi, kas nepieciešami, lai instalētu pašu single caurums virtuves jaucējkrāns?

Pārliecinieties, ka viesmīlis cauruļu vārsti ir izslēgta, pirms jūs mēģināt noņemt veco jaucējkrāns vai noteikt ar jaunu. Jūs varat atrast vārstus zem izlietnes. Lai izslēgtu ūdens padevi, vienkārši pagrieziet vārstus pulksteņrādītāja virzienā, līdz esat sasniedzis savu robežu.

Izņemiet veco jaucējkrāns, ja tāds ir. Izmantot pāri santehnikas knaibles atskrūvēt uzgriezni, ko jūs varat atrast šajā grupā zem pamatnes krāns montāžas caurums. Pagrieziet ūdens caurules pretēji pulksteņrādītāja virzienam, lai ņemtu ārā šļūtenes no caurulēm. Tas darīts, jūs esat gatavs, lai novērstu veco jaucējkrāns no cauruma.

Tālāk, jums ir nepieciešams, lai spraugu šļūtenes un pamatnes krāna izlietnē ir montāžas caurums. Kad tas izdarīts, nomainīt balsteņa, uzgriezni un paplāksni. Tad, nodrošina to, ka uzgrieznis ir pievilkts. Jūs varat izmantot atslēgu sniegto uzstādīšanas komplektu.

Ja Jums ir uzstādīta karstā un aukstā ūdens caurules, tagad jums būs savienot šļūtenes vienotā cauruma jaucējkrāns līdz beigām caurulēm. Pagrieziet savienotājus pa labi līdz šļūtenes ir stingri jānostiprina.

Kad esat pārbaudījis, ka šļūtenes un ūdens caurules ir pareizi uzstādītas, jums tagad ir, lai aiztaisītu krāns, lai nodrošinātu, ka nav ūdens plūdīs ārā kad tos izmanto. To var izdarīt, vadot lodītes silikona ap jaucējkrāns bāzi. Jums vienkārši nepieciešams, lai palaistu to uz malas pamatnes. Jums vajadzētu arī nodrošināt, ka izlietne ir labi noslēgta.

Bruņojies ar iepriekš 5 padomus, jūs tagad esat gatavi uzstādīt savus vienu caurumu virtuves krāniem. Jums ir jāpārliecinās, ka esat iegādājies visu instruments nepieciešams, pirms jūs sāktu instalēšanas procesu, kā jūs vēlaties kaut ko, lai iet greizi.

Meklē vientuļajiem caurums virtuves krāniem?