Vaniļas teicieni un padomi īpašniekiem

Vaniļas teicieni tiek šodien uzstādīta uz mājām, tirdzniecības ēkas, saimniecības ēkas un jebkuras struktūras, kas ir jomas, kas ir pakļauti laika. Apšuvums ir pieejams gan alumīnija un vinila materiālu, bet vinila ir daudz vairāk populārs šodien.

Apšuvums nāk dažādās krāsās kopā ar piederumiem, lai atbilstu vai kontrasta krāsu uz pievedceļa. Pirms iegādāties jūsu apšuvums, to laiku, lai paskatīties citās mājās vai bizness ir, lai redzētu, kā viņi darīja savu krāsu spēles un apdares. Tas var sniegt jums dažas idejas, jums var būt doma, kā to ar savu projektu.

Dažādiem ražotājiem veikt dažādas krāsas tik paskatīties un pārliecinieties krāsa izvēlējāties ir viegli pieejama, un noliktavā, ja jums nepieciešama papildu gabalus . Apšuvums nāk dažādos izmēros un modeļos, kā arī. Kotedža apšuvums, 4 vairāk nekā 4, 5 vairāk nekā 5, 8 “, kā arī citi stili ir pieejami. Daži uzņēmumi piedāvā apšuvums, kas izskatās krata jumstiņi vai noapaļotām krata jostas roze, kas var pievienot dramatiskas sekas uz vienkāršā divslīpju galā mājās. 4 vairāk nekā 4 apšuvums nozīmē, ka tad, kad jūs apskatīt apšuvums, šķiet, ir 2 gabali 4 “augstiem dēļiem, viens pār otru. 5 vairāk nekā 5 ir 2 5 “plates un tā tālāk. Mazāki izmēri padara lielākas mājas izskatīties īsākas un lielāki izmēri padara mazāku māju izskatīties garāki. Es esmu redzējis saidings uzstādīt uz šķībi, bet tas ir patiešām grūts, un to nedrīkst mēģinājis par jums” re savu projektu. Atstājiet ka vēlāk.

Darbarīķi VAJADZĪGS-Mērlente, pad, zīmulis, kāpnes, sastatnes, pāris sawhorses, 14 “garš dēļi, redzēju, Ātrā laukumā, 4 ‘līmeni , žiletes nazi un asmeņi, apšuvums perforators, pāris grieznes, āmuru, statīvs un līmenis (iznomāt vietējā iznomāšanas vietā). var būt nepieciešama Sastatnes ar roku margām, kā arī.

uzstādīšana-jums ir jāveic rūpīgi mērījumus visās jomās, kas jūs gatavojas, lai segtu ar pievedceļa. Pasākums garums un platums (vai augstums) katrā apgabalā un reģistrē mērījumu. Ja pastāv vairāk nekā pārpilnība logiem, ignorēt tos tagad. vai visu matematiku reizinot garumi pēc platumu, lai iegūtu kvadrātpēdas apšuvums jums nepieciešams. Izmantot pat kadrus, nevis collas. Ja visas jūsu mērījumi ieradušies 1600 kvadrātpēdas, katrā kastē no apšuvums satur 2 laukumu, tāpēc jums ir nepieciešams pavisam 8 kastes. Nav kastes. 1700 kvadrātpēdas jums nepieciešams 9 kastes. Jums būs nepieciešams papildus apšuvums jebkurā gadījumā samazinājumi un remontu vēlāk. Starteris sloksne tiek mērīta vienu reizi ap bāzi sienām. 30 “x 30” ēka izmanto 120 kājas starteris sloksnes. Sofīte J un citi apdares ir nedaudz grūtāk izdomāt. Atkarībā no tā, kā jūsu apakšmalu paneļi ir jāuzstāda, jums ir nepieciešams vismaz pietiekami F-lodītes iet visu ceļu ap ēku, kad, ja jūs to izmantot tikai pie sienas. Ja jūs to izmantot divas reizes, vienu reizi uz fasciju un vienreiz uz sienas, summa dubultojas. Es izmantoju F-kanālu tikai vienreiz pie sienas virs manas apšuvums. Es izbeigt apšuvums pret sofites F-kanālu, izmantojiet J-kanālu augšdaļā apšuvums ar izbeigšanu sloksnes un apšuvums punch un tad saliekt manu metāla šķiedrām uz L-leņķi, lai segtu gan KARNĪZE un beigas kesona paneļi. Veikls, tīrs un lētāk.

Katram logu un durvju atvēršana prasīs gabalu j-kanālu, kā arī. Pasākums katru no tiem uz visiem 4 pusēs un pievienojiet šo garumu uz jūsu secībā j-kanālu. J-kanālu nāk 10 ‘garumiem. Ok Lets sāktu. Izmantojot statīvu, līmeni un palīgs, jums ir jāizveido līmeņa līniju visu ceļu ap ēku, kam sekot. Tas ir, ja jūsu starteris sloksne tiks pavirši. Nemēģiniet mērīt to ar lentu. Ja līnija nav līmenī visu ceļu apkārt, kad jūs savukārt stūrī pievedceļa līnijas nesakritīs. Ēkas nav pilnīgi līmenī, kādreiz. Jūs veidojat nepatiesu izskatu līmenī, nosakot līnijas un sākot savu apšuvums uz šo preču zīmi. Jūs varat atrast jums ir turēt līniju uz leju zem saplākšņa mazliet tā, lai līnija iznācis virs apakšā saplākšņa kaut kur citur. Startera sloksnes var nokarāties zem saplākšņa. Kad esat līmeņa līniju, kur nav daļa apšuvums sāks virs finiera apakšā, jūs varat nagu jūsu starteris sloksni pie ēkas. Starter sloksnes ir metāls tik izmantot savu grieznes, lai samazinātu tos. Nagla 16 “uz centru ar naglu vienmēr katrā galā. Lietojiet tik ilgi garumi vien iespējams, lai izvairītos no locītavām. Starteris strip pareizas instalēšanas būs gulēja uz ēkas ar apakšējā norādot prom no ēkas, ne uz to. Tagad instalēt jūsu stūriem. Turiet stūri nedaudz zem starta sloksnes, kad naglām. Tas nodrošinās apakšā apšuvums pilnībā atbilst stūra gabals un izskatās jauki un veikls.

pirmais gabals pievedceļu slēdzenes uz startera sloksnes un panākt, lai to vairāk ķekars locītavām var būt lācis darīt. Ja jūsu elektroinstalācija nagu -on izolācija šis ir laiks to darīt līdz sienas, lai sāktu glabt locītavas, kā cieši vien iespējams, pirmais gabals saidings saidings nāk 12…. “-” 6 “garumiem, lai jūs vēlaties izrēķināt vismazāk atkritumus. Ja atvērts savienojums ir izveidots viens gabals pievedceļu apļiem vairāk nekā otru. Sejas atvērto galu locītavas prom no ceļa vai valdošajiem vējiem. Instalējiet pirmais gabals, vispirms ievietojot to zem startera sloksnes un pavelkot uz augšu, līdz apakšējā gropē pievedceļa slēdzenes uz startera sloksnes. Nevelciet apšuvums uz augšu, lai tādā brīdī jūs faktiski spiedienu uz startera sloksnes. Pievedceļa vajadzētu sēdēt brīvi pret startera sloksnes. Nagu apšuvums 16 “OC, novietojot savus nagus vidū atverēm augšējo malu pievedceļa. Jūs vēlaties apšuvums, lai varētu slīdēt uz priekšu un atpakaļ ar temperatūras izmaiņām.

Pasākums no augšējā gala apšuvums līdz beigām jūsu sienas, ja jūsu nākamais gabals apšuvums ir mazāk nekā pilnu gabalu. jūs vēlaties samazināt beigām jūsu apšuvums iedziļināties stūra apdari un palikt “vai tik no beigām. Gabali pārklājas viens otru un bloķētu kopā. Kad izdarīts pareizi, augšējā mala apšuvums būs “atstarpi starp nagu slots daļu pievedceļa. Katrs no apšuvums gabals kustas neatkarīgi viens no otra tā, izņemot stūri un apdares, apšuvums ir nekad pavirši stingri vai” grūti “, lai sienas. Paies daži kļūst izmantoti, lai dara šo daļu no instalācijas. ar izolāciju aiz apšuvums apšuvums būs tendence lēkt apkārt mazliet un nedod stabilu virsmu nagu pret. Jūs aizķert ātri, bet don ‘ t baidīties vilkt naglu atpakaļ, un reset jaunu. Tagad, kad jūs patiešām redzēt, kas ēka gatavojas izskatās. saidings attiecas ļoti ātri, un, ja jums ir palīgs, lai samazinātu un sniegt jums materiālus, tas iet vēl ātrāk. Vairums galdnieki izveidos džiga savās zāģa zirgiem tik pilna gabals apšuvums būs gulēja ļauj viegli marķējums griešanai.

Kā jūs sastopaties logu un durvju ailas tiks samazināts līdz malām durvīm, kas ir viegli, logi ir nedaudz grūtāk. Logs dibens nekad iekrīt apakšā gabals apšuvums. Tas ir sava veida dīvaini likumu. Tas prasīs samazināt kas atstāj logu atveri augšā apšuvums gabala un ir slīdot izveidotas saskaņā ar J-kanālu logu apdares. Atcerieties, lai atstātu iespēju paplašināšanai uz galiem un J-kanālu slots pie loga malas, kā arī. Kad naglām jebkuru apšuvums, izvairīties velkot apšuvums augšup grūti pret slēdzeni uz zemāk gabalu. Jūs vēlaties jaunais gabals līdzsvarot pusceļā slotā. Ne apakšā, un nav grūti pret augšpusē. Ik pēc pāris gabali, soli atpakaļ un pārliecinieties, ka jūs uzstādot pievedceļa līmeni. Velkot uz pievedceļa un nesaprotot to, var izraisīt apšuvums palaist no līmeņa ļoti ātri. Novietojiet 4 ‘līmeni horizontāli zem lūpu jaunā gabals apšuvums, lai pārbaudītu tā ir faktiski līmenī pirms naglām.

Lapas sienas-Ok, mēs esam uz augšu sienas. Viss izskatās taisni un līmenī, tāpēc mēs gribam, lai pabeigtu sienu. Mērīt no apakšas slēdzenē sienas augšas. IF, un tas ir liels, ja pēdējo gabals tiks nogriezta biezākajā daļā apšuvums, jūs varat uzstādīt tikai J-kanālu, bīdiet gabals vietā un J-kanālu turēs to. Nav iespējams, tāpēc, jūs instalēt kādu j-kanālu ap visām malām uz gala izskatu un pēc tam instalēt kādu izbeigšanas sloksnes iekšpusē, kas. Par apdares atloki ir pietiekami plaša, lai jūs nagu vienu pār otru, nesabojājot otru gabalu. Izmantojot savu saidings perforators, darbu gar griezuma malas un perforators caurumi ik 16 “vai arī tā, lai visā garumā gabalu. Jūs redzēsiet, ka plakanā daļa apšuvums, kur tā tika samazināta tagad ir caurumi tajā un materiāls” štancēti “, ir izveidojusi sasist pievedceļa gabalā. Kad jūs instalēt apšuvums, izciļņiem būs atslēga uz izbeigšanu sloksnes un turiet apšuvums vietā. tikai šad un tad tikai augšpusē apšuvums ar frontonu galos, mazs cinkots apdare nagu virzīs caur apšuvums nodrošināt pēdējais gabals nenāk atbloķēt un krist. tas darbojas tikai situācijā, kad gabals ir ļoti mazs un augstu pietiekami, lai nagu nevar redzēt. vinila apšuvums slots ir ļoti ērts. Vienkārši virziet augšējo malu apšuvums žokļa un aizveriet perforators. Tas radīs bedrīte, kas notiks apšuvums šajā j-kanālu.